Történelem háziverseny, döntő

2017-12-02 18:09:25

Az iskolánkban december 1-jén rendezett történelem háziverseny döntőjében újra nagyon színvonalas prezentációkat láthatott a zsűri.

Eredmények:

A szakközépiskolások között a 10.1-es osztály csapata: Radics Alexandra, Gonda Luca, Hajzer Réka különdíjban részesült.

A szakgimnáziumi kategóriában a következő eredmények születtek:

• 1. helyezett lett a 11.b osztály Horváth Dávid, Kincses Bence, Szabó Patrik alkotta csapata.
  • 2. helyezett lett a 12.b osztály Halász Bianka, Volák Viktória, Zentai Zsanett alkotta csapata
  • 3. helyezett lett a 11.c osztály Kerti Bence, Nagy Edina, Tasi Fanni alkotta csapata

A 4. helyezésen 4 csapat osztozott: a 9.a osztály Csákó Norbert, Jandzsó György, Tóth Viktor Gábor, a 9.d osztály Gonda Zsolt, Benedek Bálint, Huliák Jázmin, a 12.b osztály Csaja Georgina, Farkas Barbara, Gyepes Dorothy Carmen és a 12.d osztály Szalkai Zsuzsanna, Czigány Viktor, Nyúl Krisztián alkotta csapata.

Gratulálunk a résztvevő csapatoknak!