Étkezés az új munkarend alatt

2020-03-15 12:13:10
címke: hirdetmény

A Városi Operatív Törzs ülésének döntése értelmében: „Tekintettel arra, hogy az iskolákban a közétkeztetést az önkormányzat biztosítja, ezért az a döntés születetett, hogy a 2020. 03. 16-ra, azaz hétfőre megrendelt tízórait, uzsonnát és ebédet déltől egyszerre el lehet vinni, ételhordóban. Keddi naptól a nyári szünidei étkeztetéshez hasonló rendszerben biztosítják az ebédet a gyerekek számára, amennyiben arra igény van. A szülőket kérik, hogy hétfőn 12 óráig jelezzék az intézmény részére, hogy keddtől igényt tartanak-e gyermekük számára az ebédre. Keddtől városrészenként jelölnek ki majd olyan iskolákat, ahol az arra igényt tartók az ebédet átvehetik.”

Ennek értelmében 2020. március 17-től, keddtől az iskolai étkezések automatikusan lemondásra kerülnek. A lemondásra kerülő, de kiszámlázott és befizetett étkezési díjak jóváírásra kerülnek a következő hónaptól.

A hétfőre (16-ra) megrendelt tízórait, uzsonnát és ebédet 1100 órától 1300 óráig lehet elvinni az iskolából saját, hozott ételesben.

Kérjük a szülőket, ha igényt tartanak március 17-től az ebéd megrendelésére, és saját ételesben történő elvitelére, azt jelezzék a közétkeztetési ügyintézőnél, Rékasi Kittinél 16-án 1200 óráig (elérhetőségek: 06/20 228-8629, menza.karolyi@gmail.com).