Katona József 227 éve született

2018-11-18 15:19:31
címke: rendezvény

Színjátszó csoportunk tagjai Katona József születésének évfordulóján tartott megemlékezésen szerepeltek

Katona József születésének 227. évfordulója alkalmából koszorúzással emlékeztek meg a drámaíróra Katona József téri szobránál 2018. november 12-én. Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata és a Katona József Társaság tartott koszorúzást Katona József születésének évfordulója alkalmából a Katona József téri szobornál. A megemlékezésen iskolánk GKS színjátszó csoportja mutatta be a "Lobogni, tenni, vallani" című műsorát. A műsort, amelyben Áprily Lajos, Petőfi Sándor, Antalfy István és Vörös József versei hangoztak el, Sárosi Gábor csoportvezető drámapedagógus rendezte. A megemlékezésen emlékező beszédet mondott Székelyné Kőrösi Ilona, a 2018-ban Katona József-díjjal kitüntetett Katona József Emlékház vezetője.

Ismerd meg a megye szakképző iskoláját!

2018-02-04 23:36:33

Gyere el, és vegyél részt szakmai délutánunkon: Pályaorientációs nap a Károlyiban!

Helyszín: Kecskemét, Bibó István u. 1.

Időpont: 2018. február 8. 1430 - 1600

További részletek

Iparkamarai díjban részesültünk

2017-12-14 08:06:01
címke: díj | rendezvény

A Bács-Kiskun Megyei Kereskedelmi és Iparkamara díjában részesültünk

A Kecskeméti Szakképzési Centrum Gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma lett AZ ÉV SZAKKÉPZŐ ISKOLÁJA!

A díjjal

• az iskola több éves tevékenységét a Közlekedés, szállítmányozás és logisztika ágazati képzésben
  • az iskola kiváló vezetését
  • a felnőttoktatásban való részvételt
  • a példaértékű kapcsolattartást a partnerekkel

ismerték el.

Köszönet mindenkinek, aki munkájával hozzájárult e rangos elismeréshez!

Képek és cikk

Névadó ünnepség

2017-12-08 18:06:01

Névadó ünnepségünket tartottuk a Kecskeméti SZC gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumában 2017. december 6-án.

Az eseményről tudósított a hiros.hu, ahonnan származnak a képeink is.

Történelem háziverseny, döntő

2017-12-02 18:09:25

Az iskolánkban december 1-jén rendezett történelem háziverseny döntőjében újra nagyon színvonalas prezentációkat láthatott a zsűri.

Eredmények: