Frissítve: 2019.10.19.

Diákjaink a 2019/20-as tanévben

9kny.a osztályfőnök: Balogh Hajnalka

Bálint Máté, Balla Petra Vilma, Bekő Joel Benjamin, Berényi Leila, Csanak Tamás, Farkas Kamilla, Fogti András, Godó Máté Kálmán, Gubacsi Boglárka, Horváth Ákos, Kiss Ferenc, Kovács Dóra Boglárka, Kövecses Máté Csaba, Králik Dorka, Kun Vanessza Ariella, Lipóczki Dániel Zsolt, Mezei Tamás, Németh Noémi, Nyúl-Tóth Zsanett, Oláh Natália, Ronkó Áron Zsolt, Subicz Rebeka, Szabó Janka, Szamosi Csanád, Tápai János Márk, Tarjányi Angéla Éva, Tóth Gergő, Valkai Aliz

 

9kny.b osztályfőnök: Zilahy Anikó Edit

Brem Csongor Sándor, Budai Máté, Csernát Tamás, Csík Szabolcs Alex, Csomor István, Énekes Zsolt, Fejszés Márk, Gillich Bálint Kristóf, Hajdú Krisztián, Horváth Barnabás, Kövecses Zsolt, Magyar Benedek, Maksa Martin, Molnár Dávid, Molnár Zétény, Nagy Norbert, Németh Janka, Rózsa Bence, Szabó Roland, Szakonyi Andor, Szelezsán Zsolt Attila, Szlávik Bálint, Szloboda Réka Veronika, Tóth Kristóf, Tóth Szabolcs, Várbogyai József, Zvat Norbert Zoltán

 

9.a osztályfőnök: Huber László

Almási Emese, Bali Levente, Balla Sándor Szabolcs, Czingráber Márk, Dobronyi Bálint, Gyepes Gréta, Horváth Zsófia, Kerek Kamilla, Kun Levente, Majláth Dóra Laura, Mikó Dominik, Muzsnyai Máté, Orbán Dominik Vazul, Soós Ádám, Szabó Péter, Szaniszló Anna Szilvia, Szatmári Martin, Szkárosi Jázmin Beáta, Virág Bernadett, Zavaczky Richárd

 

9.b osztályfőnök: Kiss Szabolcs

Bálint Szilárd, Burka Gergely Ervin, Deák Dávid, Fábián Zoltán Gábor, Gál Dominik, Gonda Imre, Gyöngyössy Sándor Szilveszter, Juhász Márk, Kállai Márton, Kapás Benjamin, Kis Marcell, Kiss Gergely, Kiss András János, Mezei Rajmund, Mucsi Csaba, Nagy Martin, Polk Péter, Szabó Kevin, Szűcs Roland István, Szűcs Bence, Tanács Levente, Tok Imre Márk, Tóth Roland, Vajda Bálint, Zana Viktor, Zoltán Gábor Adorján

 

9.c osztályfőnök: Kis Károly Szilárd

Behány Csenge Luca, Dorcsák Vivien, Farkas Bea, Gábor Gyöngyike Mária, Horváth Kitti, Jarábik Kitti, Kanalas Márk József, Kökény Doroti Margit, Lévai Dzsenifer, Mata Cintia, Meggyes Laura, Mezei Andrea, Nagy Bálint, Plachetka Noémi Lili, Román Marcell, Szabó Gábor, Székelyi Dóra Margit, Szijártó Andrea Mónika, Szilágyi Adrienn Ilona, Tóth Réka, Tóth Hajnalka, Vancea Dorina

 

9.d osztályfőnök: Kaszab Valéria

Árva Ákos, Bartucz Annamária Evelin, Bekő Donát, Bujdosó Péter, Czira Gréta, Dósa Fanni, Festő-Hegedűs Máté, Frankó Lili, Kiss Pál Zsombor, Kiss Luca Ágnes, Kozma Kíra Alexa, Kozma Péter, Körtvélyesi Fanni, Nagy Martin László, Surman Zsófia, Szabó Liza, Terbe Nikolett, Túri Ákos, Valter Vanessza, Végi Gyopárka Noémi

 

9.1 osztályfőnök: Fejér József

Bakró Zoltán, Czingel Anikó, Fábián Dzsesszika Klaudia, Fekete Karolina, Gömöri Adrián János, Hudák Nikolett, Jakab Vivien Mária, Jakab Tifani Éva, Kalocsa Ágnes Vanessza, Kun Lídia, Lakatos Anna, Patai Dzsenifer, Patai Vivien Judit, Patai Dorina Virág, Pék Dorina Melitta, Pusztai Vivien, Radics Mónika Anna, Spitzer Kitti, Varga Teréz Petra

 

10.a osztályfőnök: Milkovics György Márk

Darabos Doroti, Murár Krisztina, Németh Mátyás Kolos, Szabó Amanda, Szipli Hanna, Urbán László Dániel, Wágner Martin

 

10.b osztályfőnök: Kurusta Anikó

Bakos Dániel, Bakos János, Balázs Imre, Benda Donát, Csíkos Martin Nándor, Fehér Bence, Gál Gergő, Gelencsér Zalán, Horváth Csaba, Kiss Csaba, Kiss Benedek, Kocsis Dávid, Kriminál Attila, Kurucz Sándor, Magyar Olivér, Nagy Zsolt, Nagy Gergő, Pinczel Csanád Péter, Puruczki Zoltán, Suba Marcell, Szabó Dénes, Szántó Patrik, Szeverényi Szabolcs, Sztahó Csaba, Uri-Kovács Richárd

 

10.c osztályfőnök: Korsós Miklós Gyula

Bákonyi Adrienn Zoé, Bicskei Leo, Csóka Bence, Csontos Virág, Dinók Norbert, Faragó Szilvia Mónika, Farkas Fanni, Gáspár Alíz, Horváth Adrienn Kinga, Kállai Fanni Flóra, Kasza Boglárka, Kirner Kolos Gábor, Kollár Zsanett Katalin, Kovács Szabrina, Kovács Dóra Polett, Lajos Csenge Leila, Mohácsi Kitti, Nagy Fanni, Nagy Norbert, Nagy Norbert, Rafael Andrea Julianna, Soós Enikő, Torbán Csenge, Tóth Ildikó Szilvia, Újvári Ármin Márk

 

10.d osztályfőnök: Jenei Szilvia

Benedek Bálint Atilla, Bóbis Levente, Bognár Szabolcs Mihály, Dávid Dorina, Farkas Petra, Ficsor Petra, Gonda Zsolt, Gyuris Fanni, Hrubos Boróka Anna, Huliák Jázmin, Kirchner Tamás, Kiss Péter, Lakatos Adrienn Ivett, Lóczi Szelina, Marosi Alexandra, Orbán Zsolt, Sándor Laura, Sebe Enikő, Tóth Dorina, Tuman Zsolt, Zentai Maja

 

10.1 osztályfőnök: Verebélyi Zsolt

Csillik Petra, Domokos Lilla Viktória, Dubecz Gréta Henriett, Farkas Bettina Krisztina, Gál Alexandra Viktória, Galsi Ramóna, Kádár Réka, Kecskés Ketrin, Keskeny Mária Virág, Konkoly Vanessza Beatrix, Máté Ferenc, Nagy Viktória, Surányi Krisztián, Tóth Karolina Hanna

 

11.a osztályfőnök: Balla Erzsébet

Ács Bernadett, Atkári Amarilla, Bakai Anita Márta, Balog Klaudia Fanni, Burka László, Csákó Norbert, Császár Károly Norbert, Duráncsik Laura, Ernhoffer Milán, Fazekas Gergő, Jacobi Eden, Jandzsó György, Kasza Blanka, Kis Csongor, Kocsis Mariann, Mazuk Loretta, Muhl Zsanett, Szabó Bendegúz, Tóth Viktor Gábor, Vitorino-Esparteiro Petra

 

11.b osztályfőnök: Szentgyörgyi Tünde

Bartal Balázs, Bende Noémi Vanda, Fekete Heléna Lilla, Hajdrik Doroti Rózsa, Kanyó Dániel, Kisjuhász Vilmos, Kovács Konrád, Kövér Miklós István, Kuti János Máté, Laczikó Henrietta, Mező Henrik Viktor, Molnár Blanka, Mucsi Tímea, Nagy András, Niszper Gergő, Péter Edina Vivien, Plank Kata Rebeka, Rakonczay Viktória, Révész Bence

 

11.c osztályfőnök: Milkovics György Márk

Bozsik Bianka, Domokos Dalma, Guttyán Georgina, Hidvégi Bettina Katalin, Horváth Levente, Horváth Henrietta, Jasinka Levente, Király Bernadett, Nagy Bence, Nagygyörgy Henrik Zoltán, Orosz Vivien, Perecz Elizabet, Puskás Kitti, Rada Mercédesz Kiara, Rehák Larina, Rózsa Norbert, Szabó Bianka Mónika, Valkai Levente Márk

 

11.d osztályfőnök: Jenei Szilvia

Benedek Bálint Atilla, Bóbis Levente, Bognár Szabolcs Mihály, Dávid Dorina, Farkas Petra, Ficsor Petra, Gonda Zsolt, Gyuris Fanni, Hrubos Boróka Anna, Huliák Jázmin, Kirchner Tamás, Kiss Péter, Lakatos Adrienn Ivett, Lóczi Szelina, Marosi Alexandra, Orbán Zsolt, Sándor Laura, Sebe Enikő, Tóth Dorina, Tuman Zsolt, Zentai Maja

 

11.1 osztályfőnök: Farkas Zoltánné

Bakos Brigitta, Fehér Dzsenifer Vanda, Horváth Anita Vanessza, Kasza Anita, Kocsis Diána Alexandra, Lukács Krisztina, Mohácsi Dzsenifer, Paróczi Veronika Eszter, Rácz Bernadett, Sárközi Rebeka Katalin

 

12.a osztályfőnök: Steiner Marianna Csilla

Balczer Róbert Zoltán, Barát Noel, Csóka Gábor György, Danka Réka, Fekete Roland, Gubacsi Balázs, Jakab Ágnes Bettina, Jancsik Dominika, Kemenczés Léna, Keskin Milán Mehmet, Kiss Enikő, Koncz Éva, Krista Ádám, Lengyel Bernadett, Móni Dóra, Nagy Alex, Németh Adrienn, Németh Márk, Orbán Bence, Oskolás Kitti, Pataki János, Szabó János Dániel, Szűcs Panna, Tapodi Tamara, Tóth Laura, Tóth Doroti, Veres Bence

 

12.b osztályfőnök: Rindt Kiss Irén

Bácsi Bettina, Bicskei Viktor, Bódizs Ákos Árpád, Csézi Adél, Danka Róbert, Erdei Gergő, Honti Barnabás, Horváth Levente, Horváth Benedek Koppány, Jóri Dávid, Kenderes Gergő, Látos Erik, Magyar Vanessza, Mészáros Richárd Márk, Muzsnyai Imre, Oláh Dávid, Tóth András, V. Nagy Ákos

 

12.c osztályfőnök: Kónya Edit Julianna

Almási Enikő, Bedzsula Eliza, Bende Vivien, Budaházi Bernadett, Chudi Laura, Durjanik Fruzsina, Gyenes Anikó, Gyenizse Boglárka, Horváth Brigitta, Jambrik Noel István, Katona Dóra, Kulcsár Mendi, Lakatos Zsanett, Magyar Dávid Róbert, Orbán Krisztofer, Őzse Dominik, Sebők Karolina, Szabó Dorottya Éva, Szabó Péter Ákos, Szabó Adrián Ferenc, Szatmári Vivien, Szigeti Boglárka, Tanács Petra Barbara, Tóth Erika, Tóth Dorina

 

12.d osztályfőnök: Fejes Anikó

Bojári Mónika, Dobsonyi Henrik, Domokos Blanka, Horvát Ramóna, Horváth Cintia Valéria, Horváth Lili Katalin, Kokovai Viktória, Komlós Norbert Zénó, Kővári Melitta, Lovász Laura, Pesti Katalin, Pintér Gergő József, Réczi Nikolett, Szabó Petra Diána, Szénási Gréta Fanni, Szentpéteri Szebasztián, Takács Balázs Levente, Tóth Gábor Dávid, Vas Vanda Vanessza, Vincze Regina, Zsámboki Elizabet

 

5/13 osztályfőnök: Makányné Varga Franciska

Antóni Hunor Lantos, Báder-Nagy Roland, Bézi Mónika, Borbély Kornél Zsolt, Csertő Zsolt János, Csizovszki István, Forró Tamás, Kerekes Petra Gréta, Kerti Bence, Kis Evelin, Kiss Bianka Eszter, Lengyel Dorina, Máté Dorina Renáta, Muzslai Tünde, Nagy Nikolett, Nagy Ádám István, Okos Izabella Mária, Osán Evelin Zsófia, Polyák Patrik, Sebők Regina, Soltész Márk Zsolt, Szabó Tamás Zoltán, Tabajdi Ádám

 

1/13 osztályfőnök: Bognár Zsoltné

Békési Tibor Márk, Benics Krisztina, Danku Anna Bettina, Deák Dorottya, Dudás Dávid, Fabók Alex, Jaszanovics Ibolya, Kalocsa Anna, Kármán Tünde, Kocsis Noémi, Lakos Balázs, Mészáros Dániel, Mihály Tímea, Németh Gergő, Olajos Gellért László, Radics Krisztina, Rákóczi Bence, Ronkó Márton, Sáfrány Dezső Krisztián, Sándor Erzsébet Anita, Söröli Noémi, Szűcs Cintia, Szűcs Imre Márk, Terjéki László, Tóth Vivien, Virágh Mariann, Zsiniczki Réka

 

2/14 osztályfőnök: Futó Szilvia

Bogáromi Bence, Csényi Anna, Gonda Edit Katalin, Gugi József Krisztián, Heródek Áron János, Lőrincz Dávid, Márton Tibor Milán, Nagy István Richárd, Pásztor Dénes, Provics Vivien, Szabó Bence Milán, Tari Dániel László, Ujhidy Arián Tibor, Zakupszky Lili

 

13.e osztályfőnök: Máténé Varga Gabriella

Csonka Renáta, Diós Viktor Dániel, Fábián Dorina, Geng Bianka Zsuzsanna, Horváth Dorina Mária, Kovács György, Látos Levente, Molnár Márton, Nagy Tünde, Nagy Nikolett, Pilter Zsolt, Radics Anikó, Sallai Krisztina, Schneiderné Faragó Evelin Mária, Sós Liliána, Steinacker Máté Péter, Szabóné Rácz Margit, Szűcs Klaudia, Tompai Zoltán, Varga Fanni, Verasztó Viola, Vincze Renáta, Virág Réka

 

14.e osztályfőnök: Máténé Varga Gabriella

Brada László, Budai Bence, Cseri Vivien, Dóra Ferenc Dávid, Fabókné Kéri Beatrix Ágnes, Földházi Hajnalka, Hajdú Kornél, Hetényi Zsuzsanna, Homoki-Szabó Sándor, Horváth Patrik, Kis Angéla, Máté Bernadett, Méhész Dániel, Sárik Anita, Szabó Ádám, Szabó Bianka, Vékony Anita, Vidáné Szabó Hajnalka

 

Csengetési rend

 

1. óra 730 - 815
2. óra 820 - 905
3. óra 915 - 1000
4. óra 1015 - 1100
5. óra 1110 - 1155
6. óra 1205 - 1250
7. óra 1255 - 1340
8. óra 1400 - 1445
9. óra 1450 - 1535
10. óra 1540 - 1625