Frissítve: 2019.09.23.

Fontosabb iskolai dokumentumok

Szervezeti és működési szabályzat A Kecskeméti Szakképzési Centrum Gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája szervezeti és működési szabályzata (2016)
Pedagógiai program A Kecskeméti Szakképzési Centrum Gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája pedagógiai programja (2018)
Házirend A Kecskeméti Szakképzési Centrum Gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája házirendje (2016)
Munkaterv / Eseménynaptár 2019/20 A Kecskeméti Szakképzési Centrum Gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája munkaterve / eseménynaptára a 2019/20-as tanévre
Felvételi tájékoztató
Felvételi tájékoztató a 2019/20-as tanévben induló képzéseinkről
Tanárok neve, tanított tárgyak
Munkatársaink
A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetőségeit, a hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályait, az osztályozó vizsga tantárgyankénti, évfolyamonkénti követelményeit, a tanulmányok alatti vizsgák rendjét a Pedagógiai Program (2016) tartalmazza.