Frissítve: 2019.09.23.

Munkatársaink a 2019/20-as tanévben

VEZETŐSÉG

Riczkó Eleonóra tagintézmény-vezető
Majzik-Nagy Anette tagintézményvezető-helyettes
Máténé Varga Gabriella tagintézményvezető-helyettes
Kurusta Anikó gyakorlatioktatás-vezető

 

MUNKAKÖZÖSSÉG-VEZETŐK

Huber László magyar-történelem
Kiss Szabolcs természettudományi
Kurusta Anikó idegen nyelvi
Balla Erzsébet szakmai-gazdasági
Madari Anita osztályfőnöki

 

KINEVEZETT TANÁROK

    fogadóóra
Balla Erzsébet szakmai tantárgyak hétfő 4. óra
Balogh Hajnalka magyar nyelv és irodalom kedd 7. óra
Bánóczki Zoltán informatika, szakmai tantárgyak péntek 2. óra
Bodor Angéla szakmai tantárgyak, történelem hétfő 3. óra
Bognár Zsoltné szakmai tantárgyak kedd 2. óra
dr. Bulláné Bodor Ilona német nyelv kedd 15.00-16.00
Czigléczkiné Ábel Márta szakmai tantárgyak péntek 4. óra
Demjén Rozália matematika kedd 2. óra
Farkas Zoltánné szakmai tantárgyak péntek 3. óra
Fejér József szakmai tantárgyak péntek 3. óra
Fejes Anikó angol nyelv csütörtök 3. óra
Futó Szilvia német nyelv csütörtök 3. óra
Góbor Edit Katalin német nyelv szerda 2. óra
Huber László magyar nyelv és irodalom, szakmai tantárgyak hétfő 4. óra
Jenei Szilvia földrajz, szakmai tantárgyak péntek 3. óra
Kaszab Valéria szakmai tantárgyak szerda 4. óra
Kis Károly Szilárd történelem, szakmai tantárgyak szerda 4. óra
Kiss-Béres Beatrix szakmai tantárgyak kedd 5. óra
Kiss Szabolcs matematika (angol nyelven), informatika hétfő 4. óra
dr. Kissné Szabó Anita Szilvia angol nyelv csütörtök 2. óra
Kónya Edit Julianna magyar nyelv és irodalom hétfő 3. óra
Korsós Miklós Gyula testnevelés csütörtök 7. óra
Kurusta Anikó angol nyelv hétfő 6. óra
Madari Anita angol nyelv szerda 4. óra
Majzik-Nagy Anette matematika (német nyelven) kedd 5. óra
Makányné Varga Franciska szakmai tantárgyak hétfő 4. óra
Máténé Varga Gabriella angol nyelv kedd 5. óra
Milkovics György Márk testnevelés kedd 5. óra
Molnár Andrea angol nyelv csütörtök 3. óra
Pekanov Tamás testnevelés szerda 5. óra
Riczkó Eleonóra matematika (angol nyelven) szerda 3. óra
Rindt Kiss Irén matematika kedd 5. óra
Steiner Marianna Csilla német nyelv csütörtök 3. óra
Szentgyörgyi Tünde magyar nyelv és irodalom, történelem csütörtök 4. óra
dr. Tóth László informatika hétfő 2. óra
Verebélyi Zsolt testnevelés hétfő 4. óra
Vereczki Józsefné matematika, szakmai tantárgyak péntek 5. óra
Zilahy Anikó angol nyelv hétfő 5. óra

 

ÓRAADÓK

fogadóóra
Baloghné Poór Györgyike angol nyelv hétfő 8.45 – 9.15
Bendéné Szabó Etelka szakmai tárgyak szerda 7. óra
Bendéné Török Ágnes angol nyelv hétfő 15.00 – 16.00
Deli Gábor szakmai tárgyak péntek 5. óra
Jusztin Katalin Margit német nyelv szerda 4. óra
Kalásziné Alter Ibolya informatika, szakmai tárgyak csütörtök 2. óra
Kisné Bene Ágnes biológia szerda 2. óra
Kovács György fizika szerda 5. óra
Kovács Pálné szakmai tantárgyak szerda 3. óra
Medgyes Krisztián szakmai tantárgyak szerda 4. óra
Meszes János Csaba szakmai tantárgyak A hét, kedd 6. óra
Nagyné Gál Gabriella Gyöngyi szakmai tantárgyak csütörtök 7. óra
Retkes Anikó angol nyelv, német nyelv szerda 6. óra
Szalai János István fizika szerda 5. óra
Sárosi Gábor drámapedagógus
Szárazné Fekete Zsuzsanna fejlesztő pedagógus, gyógypedagógus hétfő 8. óra
Trepák Ildikó szakmai tantárgyak péntek 6. óra
Vajda Zsuzsanna szakmai tantárgyak péntek 4. óra
Vörös Dezső Imréné szakmai tantárgyak szerda 3. óra

 

TOVÁBBI DOLGOZÓINK

Kiss-Hullár Adrienn iskolatitkár
Borbély Barbara iskolatitkár
Geng Bianka munkaügyi ügyintéző
Horváthné Kis Henriette Tünde ügyviteli dolgozó
Nagy Jánosné portás
Feke Árpád portás
Adamik István karbantartó
Kovács János karbantartó
Berényi Tiborné takarító
Kecskeméti Józsefné takarító
Kovácsné Gór Éva Ilona takarító
Sárközi Gézáné takarító

Kapcsolódó oldalak

Csengetési rend

 

1. óra 730 - 815
2. óra 820 - 905
3. óra 915 - 1000
4. óra 1015 - 1100
5. óra 1110 - 1155
6. óra 1205 - 1250
7. óra 1255 - 1340
8. óra 1400 - 1445
9. óra 1450 - 1535
10. óra 1540 - 1625